مدیر سایت

مدیر سایت

آخرین بروزرسانی: 19 شهریور 1400

هوش تصویریکپیکپیghdfghg

(1 امتیاز)

آفلاین

هوش تصویریکپیکپیghdfghg

بررسی اجمالی

مدارس تیزهوشان از دیرباز شاخص‌ترین محیط‌های آموزشی را جهت رشد و پرورش دانش‌آموزان خلاق فراهم نموده‌اند. پذیرفته شدن در این مدارس در سال‌های اخیر به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان و اولیا محترم تبدیل شده است. بررسی آزمون ورودی این مدارس در سال‌های اخیر نشان می‌دهد، پرورش هوش و استعداد تحلیلی دانش‌آموزان، کلیدی‌ترین راهکار جهت اطمینان حداکثری از پذیرفته‌شدن دانش‌آموزان عزیز خواهد بود. کامل‌ترین آموزش تصویری این درس شامل سرفصل‌های هوش تصویری، هوش کلامی و استنتاجی،  هوش ریاضی و سرعت و دقت عمل به همت موسسه فرهنگی آموزشی ادب و دانش ماخ و جناب آقای دکتر امین عابدی‌نژاد با صرف زمان، زحمت و هزینه زیاد تهیه شده و با توجه به رسالت موسسه که توسعه عدالت آموزشی در جای جای میهن پهناور و عزیزمان، #ایران است و به حضور تقدیم می‌گردد.

⭐️⭐️ امید است رنج و سختی تهیه کامل‌ترین مجموعه آموزشی درس هوش و استعداد تحلیلی با استفاده فرزندان ایران عزیز به شیرینی #پرورش دانش‌آموزانی خلاق و دارای قدرت تحلیل و استنتاج بدل شود.

برنامه آموزشی

مدرس:

مدیر سایت
(0)
1 نظر
74 دانش‌آموز
4 دوره
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری است.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
1 امتیاز
  1. مدیر سایت

    مدیر سایت

    rtyr

افزودن نظر

Main Content